Posao za 5 automehaničara-Njemačka-Bayern regija-9,61€/h brutto+Smještaj+24€/dan Netto!

Mjesto rada: Bayern (München, Augsburg, Regensburg,…)
Početak rada: Hitno!

Opis posla:
– popravak i servis vozila,
– zamjena i balans guma, zamjena akumulatora

Nudimo vam:
● Prijavu i ugovor na neodređeno kod njemačkog poslodavca uz
● Brutto plaću: 9,61 € / sat (po IGZ tarifnom ugovoru)
● isplatu neoporezive dnevnice u iznosu od 24 € za svaki radni dan
● plaćeno zdravstveno i mirovinsko
● plaćene sve ostale dodatke (Lohnnebenkosten)
● organiziran i plaćen smještaj (bez odbitaka od plaće)
● puno radno vrijeme
● ovjerenu garanciju o uvjetima i isplati prije početka rada
● mogućnost predujma

Od vas očekujemo:
– poznavanje njemačkog jezika
– završenu školu usmjerenja za popravak vozila
– obavezno iskustvo u sličnim poslovima
– da imate putovnicu ili osobnu zemlje članice EU
– profesionalan i ozbiljan pristup prema klijentu

Prijave sa životopisom možete poslati na mail: [email protected]
Za sva ostala pitanja i informacije stojimo Vam na raspolaganju: Josip +49 151 4539 9414

Izvor: Perilia-Josip Donlic