Posao za 5 fasadera-Njemačka-od 11,50 do 12,50€/h!

Mjesto rada: NJEMAČKA
Broj traženih radnika: 5
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Natječaj vrijedi od: 31.8.2016.
Natječaj vrijedi do: 30.9.2016.
Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Strani jezici: Njemački jezik
Vozački ispit: Kategorija B
Radno iskustvo: 1 godinu i 6 mjeseci
Ostale informacije: Poslodavac Josef Janko GmbH Stuck- u Putzarbeiten iz njemačke pokrajine Sjeverna Rajna Vestfalija oglašava slobodna radna mjesta fasadera/fasaderki.

Uvjeti za kandidate:
– završeno obrazovanje za fasadera
– radno iskustvo na istim poslovima najmanje godinu do dvije
vozačka dozvola B/BE
– poznavanje njemačkog jezika poželjno, ali nije uvjet
– pouzdanost

Opis poslova:
– vanjska i gipsana žbuka
– gips interijer
– vanjska izolacija

Poslodavac nudi:
– stalni radni odnos nakon odrađenog probnog rada
– puno radno vrijeme
– djelomično plaćene putne troškove
– pomoć pri traženju smještaja i administrativnim postupcima po dolasku u Njemačku
– tečaj njemačkog jezika
– iznadprosječna primanja: tijekom probnog rada (3 mjeseca) bruto satnica u iznosu 11,50 EUR, iduća tri mjeseca 12,00 EUR, nakon toga 12,50 EUR

Zainteresirani kandidati koji ispunjavaju tražene uvjete prijavu mogu izvršiti putem telefona na broj 0049 176 314 472 17 (kontakt Amir Janko, moguća komunikacija na hrvatskom jeziku).
Oglas je i za ljude:

  • sa EU pasošom
  • bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: (Klikni OVDJE )

Poslodavac:
Josef Janko GmbH Stuck- u Putzarbeiten
Kontakt: najava na telefon: 0049 176 31447217

Izvor: hzz.hr