Posao za 6 Plinskih Varioca(autogeno varenje)-Njemačka-Berlin-9,61€/h+Smještaj+24€/danu!

Radno mjesto: Posao za 6 Plinskih Varioca-autogeno varenje!
Mjesto rada: Ahrensfelde(Berlin)-Njemačka!
Mogućnost početka rada: od 19.09.2016-Hitno!!!
Opis radnog mjesta
-instalacija cjevovoda u novom trgovačkom centru
-rad na radnoj rampi do 6m

Nudi se:
+ prijava i ugovor na neodređeno kod njemačkog poslodavca,
+ plaćeno zdravstveno i mirovinsko
+ Brutto plaću: 9,61 €/sat (IGZ tarifni ugovor)
+ isplata neoporezive dnevnice u iznosu od 24€ (netto) za svaki radni dan
+ plaćeni svi ostali dodatci (Lohnnebenkosten)
+ organiziran i plaćen uredan smještaj (bez odbitka od plaće)
+ mogućnost isplate bonusa
+ mogućnost predujma
+ puno i uredno radno vrijeme (40 sati sedmično)
+ slobodne subote i nedjelje (ukoliko se radi plaćene su dodatno)
+ ovjerena garancija o uvjetima i isplati prije početka rada

Molimo da se jave samo kandidatkinje i kandidati koji ispunjavaju sljedeće potrebne uvjete:
– EU papiri (Hrvatska, Mađarska, Bugarska, Italija, Austrija itd.)!
– Profesionalni odnos prema poslu!
– Obavezno iskustvo i kvalifikacija za autogeno varenje!
– Iskustvo u instalaciji cjevovoda i ispitivanju pritiska!
– Čitanje i primjena nacrta!
– Prednost kandidatima koji su osposobljeni za radne rampe!
– Prednost kandidatima koji su po struci: vodoinstalater, plinoinstalater, bravar, strojobravar, varioc ili sl.!
Prijave sa životopisom slati na: [email protected]
Za sve ostale informacije( na jezicima sa Balkana, Njemačkom ili Engleskom) kontaktirajte od ponedjeljka do petka od 09-18 sati na:
Zdenko: +49 1517 598 6310
Dario: +49 176 7292 4064

Izvor: Dobar posao u Njemačkoj