Sharon Stone: Voditelj me pozvao da u emisiju dođem potpuno gola (VIDEO)


Sharon Stone sa svojih 57 godina izgleda jednako neodoljivo kao i 30 godina ranije. Podsjetimo nedavno je u editorijalu koji je uradila za Harper’s Bazaar pozirala potpuno gola, što nam daje do znanja da ne samo da dobro izgleda nego se tako i osjeća.
Sharon Stone potpuno gola u novom editorijalu: I danas izgleda prekrasno (FOTO+VIDEO)
Upravo o njenim fotografijama govorio je i Jimmy Kimmel u emisiji prilikom njenog gostovanja. Glumica je u showu Jimmyja Kimmela otkrila da ju je voditelj zamolio da mu u show dođe u istom izdanju u kakvom je osvanula nedavno u magazinu.
“Nevjerojatno je da neko može izgledati toliko dobro. Staneš li ikad pred ogledalo i zahvališ Bogu na izgledu”, rekao joj je voditelj.

(radiosarajevo.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.