DJEVOJKE SEKSUALNO NAPASTVOVALE UGLEDNOG UČITELJA “Trljale se o mene, ja to nisam htio…”


Prije nešto više od mjesec dana neidentificirani učitelj bio je žrtva seksualnog zlostavljanja u Washingtonu DC.
Dotičnog su dvije žene, kako kaže on, hvatale za intimna mjesta i twerkajući se trljale tijelom o njega, što je sve zabilježeno na nadzornim kamerama, piše Sky News.
Jedna od osumnjičenih, 22-godišnja Ayanna Marie Knight iz Las Vegasa, već je privedena. Kad je policija otvorila dosije, vidjeli su da je već dva puta privođena zbog sličnog seksualnog zlostavljanja. Druga žena još uvijek nije pronađena.
U policijskom izvještaju stoji da su žene “upotrijebile silu i uhvatile muškarca za međunožje i zadnjicu više puta na vrlo agresivan način, bez njegova dopuštenja i privole”. Muškarac na kojeg su tako bezobrazno nasrnule želio je ostati anoniman iz straha da ne postane žrtva poruge na društvenim mrežama.
Dodao je još da nije siguran da su to zaista bile žene te se bojao da ga eventualno ne prebiju njihovi svodnici.

(avaz.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.