TRAGEDIJA KOJA JE ZGROZILA NJEMAČKU Majka iz pakla priznala: Da, ja sam ubila osam beba, sve sam to učinila nakon što sam ih rodila


Majka najmanje osam beba, čija su tijela pronađena u kući u malom njemačkom gradu u Bavarskoj, priznala je da ih je ubila, izjavila je u subotu glasnogovornica policije. Majka je rekla da su neka od njih rođena živa i da ih je ubila nakon poroda.
Policija je pronašla posmrtne ostatke najmanje osam beba, zamotane u ručnike i plastične vrećice, u kući u Wallenfelsu, gradiću na pola puta između Muenchena i Berlina. Policija je počela ispitivati ženu, koja sada živi u obližnjem gradu Kronachu, u petak navečer. Prema medijskim izvješćima, ona se preselila prije nekoliko tjedana nakon što je prekinula vezu sa svojim partnerom. Pedesetpetogodišnji muškarac je također priveden na ispitivanje, ali je kasnije pušten bez optužnice.

Obdukcija bi trebala pokazati kada su bebe ubijene, a njezini se rezultati očekuju početkom idućeg tjedna.

(jutarnji.hr)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.