Njih tri bez problema prošle sve sigurnosne prepreke i ‘upale’ na sastanak svjetskih lidera (VIDEO)


Lideri grupe 20 najrazvijenih ekonomija svijeta (G20) okupili su se na samitu u Turskoj tokom kojeg razgovaraju o gorućim svjetskim temama kao što su rat u Siriji, izbjeglička kriza i borba protiv terorizma.
Svjetski lideri okupili su se u turskom ljetovalištu Belek u Antalyji, a među njima su bili Barack Obama, Vladimir Putin, Reccep Tayip Erdogan, Xi Jinping, te predstavnici Njemačke, Velike Britanije, Saudijske Arabije, Italije, Brazila, Indije, Južne Afrike…
Sigurnost sastanka je na najvišem sigurnosnom nivou, no to nije spriječilo tri “dušice” da prođu sve zapreke i prošeću se binom samita.
Pogledajte o čemu je riječ:

(radiosarajevo.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.