“CHARLIE HEBDO” UZVRAĆA UDARAC Evo kako je satirični list vidio napad terorista na Pariz!


Francuska satirična novina “Charlie Hebdo” napravila je novo izdanje sa provokativnim naslovom, te na taj način obilježila masakr koji se prošlog petka dogodio u Parizu, kada su teroristi ubili 129 ljudi.
Na naslovnici “Charlie Hebdoa” osvanuo je naslov “Oni imaju oružje… Zaj**i njih, mi imamo šampanjac”.
CUBZqZ8WwAAIYz6
Podsjećamo, u petak se desio drugi napad terorista u Parizu poslije masakra u redakciji “Charlie Hebdo”. U januaru su islamistički ekstremisti upali u odaje “Charlie Hebdoa” i ubili 12 ljudi zato što je taj list objavio slike poslanika Muhameda a.s. Oni su nakon toga na naslovnici istakli upravo sliku Poslanika.

(avaz.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.