Anonymousi objavili rat teroristima u BiH: Više nikom nećete nauditi (VIDEO)


Zdravo, mi smo Anonymousi. Kao što znate, naša braća su proglasila rat protiv Islamske države u Francuskoj prije pet dana. Sada idemo u Bosnu i Hercegovinu. Čuli smo da se desio teroristički napad i sad idemo i protiv mudžahedina i svih grupa koje podržavaju IS.
Riječi su ovo koje je u novom videu objavila haktivistička grupa Anonymous, najavivši Operaciju Bosna i Hercegovina: #OpBH.
„Vaše ime, mudžahedin, prevodi se kao ratnik, ali vi niste ratnici. Svaki website koji pronađemo i uočimo da ima bilo kakve veze s IS-om bit će srušen. Naši cyber napadi bit će mnogo jači nego bilo kada prije. I sada, ne proglašavamo rat samo protiv IS-a, sad smo proglasili rat protiv svih terorista koji se okupljaju u našem društvu“, poručili su Anoynmousi i dodali:
„Mi ćemo vas zaustaviti jer smo jači od vas“.
„Više nećete nauditi nikom postavljajući nešto po internetu, a što ima bilo kakve veze sa IS-om. Sve informacije o vama bit će objavljene javno.“
„Mi smo legija, mi ne opraštamo, mi ne zaboravljamo. Očekujte nas“, zaključili su u videu.

(radiosarajevo.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.