Vlasti objavile fotografije predoziranih roditelja sa djetetom


Muškarac i žena uhapšeni nakon što su pronađeni predozirani heroinom u automobilu, sa djetetom na stražnjem sjedištu.
Muškarac i žena iz mjesta New Cumberland u američkoj saveznoj državi Ohio uhapšeni su nakon što su pronađeni predozirani heroinom u automobilu, dok je njihov četvorogodišnji sin bio na stražnjem sjedištu.
Fotografije ovog para objavila je općina East Liverpool na svom Facebook profilu, napisavši: “Osjećamo da je neophodno pokazati drugu stranu ove strašne droge. Osjećamo da trebamo biti glas djece koja su upala u ovaj strašni nered.”
roditelji_droga_sad_promo
“Ovo dijete ne može govoriti za sebe, ali nadamo se da ova priča može uvjeriti druge ljude koji uzimaju heroin da dva puta razmisle prije nego što ubrizgaju ovaj otrov dok se skrbe za dijete”, navodi se.
“Gradske vlasti rade zajedno sa policijom u borbi protiv ove epidemije… i donijeli smo odluku da objavimo ove fotografije.”
Dječak je smješten u dom prijatelja njegovih roditelja, navode lokalni mediji.

balkans.aljazeera.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.