Američki patolog: Clintonovu otrovao Putin ili Trump


Poznati američki naučnik Benet Omalu je izjavio da je Hillary Clinton bila otrovana, a da su za to krivi Putin ili Trump, piše list „Metro“.
Na svom nalogu na Twitteru patolog Benet Omalu je posavjetovao predizborni štab Clintonove da provjeri krv kandidatkinje za američkog predsjednika na sadržaj otrova, pošto je vrlo vjerovatno da su je otrovali.
On je zatim dodao da ne vjeruje Putinu i Trumpu jer su oni „sposobni na sve“, prenosi “Sputnjik”.
Korisnici društvenih mreža su reagovali na ove izjave sa sarkazmom i uzbuđenjem.
„Koliko su vam platili da objavite ovu glupost“, pitao je jedan od korisnika.
Zdravstveno stanje Hillary Clinton ponovo se našlo u centru pažnje medija nakon incidenta 11. septembra, kada joj je postalo loše za vrijeme komemoracije u znak sjećanja na teroristički napad u New Yorku. Tada je postalo jasno da ona ima upalu pluća, ali joj je, prema riječima same Clintonove, sada mnogo bolje.

(Vijesti.ba)

Leave a Reply

Your email address will not be published.