Direktor i njegov sin pretukli radnika


Direktor trgovačkog centra „Slavuljica“ u Doboju i njegov sin nanijeli su teške tjelesne povrede radniku u tom centru.
Policijskoj stanici Doboj danas je prijavljeno je da su M.S., direktor trgovačkog centra „Slavuljica“ u Doboju i njegov sin D.S. u magacinskom prostoru zaključali zaposlenog radnika V.V. i da ga najverovatnije tuku.
Nakon prijave, policija je izašla na mjesto događaja i zatekla V.V. s vidnim povredama na tijelu, glavi i licu (ogrebotine i podlivi) za koje je izjavio da su mu nanijeli M.S., D.S. i zaposlenik S.P., svi s područja općine Teslić.
Povrijeđenom je ukazana ljekarska pomoć u Hitnoj službi Doma zdravlja Doboj i konstatirane su teške tjelesne povrede, saopćeno je večeras iz Cenitra javne bezbjednosti Doboj.
Nad M.S. i D.S. je izvršena kriminalistička obrada, dok se S.P. trenutno nalazi van mjesta prebivališta.
Prilikom alkotestiranja osumnjičenih nije utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu.
O navedenom je obavješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Doboj po čijoj naredbi policijski službenici Policijske stanice Doboj 1 preduzimaju potrebne mjere i radnje na utvrđivanju potpunog činjeničnog stanja na okolnosti izvršenja krivičnog djela teška tjelesna povreda.
Po dokumentiranju slučaja, protiv M.S., D.S. i S.P. bit će preduzete zakonom predviđene mjere i radnje.

fokus.ba

Leave a Reply

Your email address will not be published.