Nude posao i dva jutra zemlje kao bonus: Sve što trebate je preseliti se


U oglasu se nudi dva jutra zemlje svakome tko prihvati posao i ostane na tom poslu pet ili više godina.

Trgovina na malom kanadskom otoku doslovce je pretrpana tisućama prijava za posao, nakon što su njezini vlasnici ponudili dva jutra zemlje i posao onom tko bi bio voljan doći raditi tamo.

Radi se trgovini u selu Whycocomaghu na otoku Cape Breton u Novoj Škotskoj, koji je na Facebooku objavio oglas za posao u kojem nje ponudio ‘velik novac’, već je sugerirao da vlasnici trgovine imaju ‘puno zemlje na raspolaganju’, piše Independent. Na oglas se javilo preko 3500 osoba.

U oglasu se nudi dva jutra zemlje svakome tko prihvati posao i ostane na tom poslu pet ili više godina.

Ne možemo vam dati velik novac, ali možemo vam pružiti divan život. Tražimo osobe koje vode brigu o okolišu, koje žele biti dio zajednice i koje neće gledati na posao kod nas, kao da rade za nas, već na način da svi radimo zajedno kako bi stvorili nešto čime ćemo se ponositi”, stoji u oglasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.