Otkrivena najveća PREVARA SVIH VREMENA: Uzbunjivač iz elitne grupe naučnika je otkrio tajnu koju ne smete znati!


Ko ima oči neka vidi, ko ima uši neka sluša …
Jedna od vodećih prevara sveta je ona na koju su naseli mnogi ljudi, tačnije svi oni koji veruju u “službenu” NASA-inu verziju stvaranja sveta i svemira. Iako je tu prevaru otkrio sam BBC, video koji vam predstavljamo nikada nije zaživeo u pravom smislu te reči.
Snimak govori o skandaloznim uzbunjivačkim tvrdnjama koje dolaze iz visokog kruga elitnih naučnika, tačnije kruga naučnika jednog od, kako kažu, “najpametnijih” ljudi na svetu, Stivena Hokinga.
Posle Ajnštajna, on navodno podržava teoriju heliocentrizma (Zemlja se vrti oko Sunca) i teoriju nepostojanja Boga, a u koje zapravo ni sam odavno ne veruje. Kažemo navodno jer prema tvrdnjama ovog čoveka, u pitanju je velika laž i prevara, kao i mučenje i zlostavljanje Stivena Hokinga, samo da javnost ne bi saznala mučnu istinu!
Naime, BBC je vlasnik preko stotinu kontroverznih intervjua sa uzbunjivačima na polju nauke i fizike koji argumentovano skreću pažnju javnosti iz Kraljevskog društva za fiziku i darvinizam, koje je pod pokroviteljstvom NASA-e. Intervju koji vam predstavljamo sadrži veliko otkrivanje jednog od članova tima zaduženog za praćenje jednog od najistaknutijih stručnjaka na području teorijske fizike Stivena Hokinga. Naime, svi misle kako je Stiven Hoking britanski fizičar koji je u mladosti oboleo od amiotrofične lateralne skleroze, da je u potpunosti nepokretan i da ne može da govori, ali ovaj uzbunjivač tvrdi drugačije.
“On nije bolestan, njega drogiraju i muče, a NASA-ini naučnici stoje iza svega što se plasira svetu pod imenom Stivena Hokinga.” Naime, Hoking je naučnik koji je u svojim naučnim radom zapečatio put teoriji darvinizma, kao i teoriji heliocentrizma. On je naišao na dokaze, baš kao pravi naučnik, koji ukazuju na to da možda nije sve onako kako se u početku mislio. Naišao je na dokaze koji pobijaju teoriju evolucije, kao i teoriju heliocentrizma. I kada je želeo svoja otkrića prikaže svetu, naglo je oboleo, po zvaničnoj verziji, od gore navedene bolesti. Ali, to baš nije tako. Prema rečima člana iz tima Stivena Hokinga, on uopšte nije bolestan već je drogiran i manipulisan od strane svetskog vrha i NASA-e kojoj je u interesu da se istina nikada ne sazna i to je jasno rečeno za BBC.
Uzbunjivač iz intervjua koji vam predstavljamo nalazio se iza “glasa” Stivena Hokinga, a bio je zadužen za pisanje tekstova i knjiga koje formalno izlaze pod imenom ovog naučnika, iako on ne može da govori. Njegova funkcija je takozvani “keyborder”, a BBC-u je otkrio mračnu tajnu zbog koje vam se ceo svet može okrenuti naopačke. On je rekao kako je Hoking paralizovan zbog droga koje mu daju. Opisivao je načine na koje ga drogiraju, ali i to kako NASA-a plasira tekstove koji nisu reči, niti delo Stivena Hokinga kako bi svoju laž održavali živom. On je sam bio zaslužan za prepisivanje tekstova, izjava koje navodno iznosi Hoking. Kako kaže, tu nema puno pitanja. „Oni dođu, kažu šta da radimo, i mi to učinimo.“
On nije jedini. Iza Hokinga je ceo tim koji doslovce izmišlja stvari koje se potpisuju njegovim imenom. A što se tiče simulatora glasa kojim navodno Hoking mislima piše knjige i komunicira, rekao je da je to sve laž. Sve je napisano i uneseno u softver pre, a iza svake izjave koja izađe u javnost stoji vrh NASA-e, a ne Hoking. Ono što je najtužnije od svega, kako govori uzbunjivač, Stiven Hoking, kada se oporavi od lekova koje mu daju, pokušava da ustane/hoda, a on ga je uhvatio i kako hoda. Isto tako, jednom dok je on bio prisutan, Hoking je počeo da viče: “Pustite me kući, hoću kući!” Nakon toga sledi nova doza injekcije koja ga drži u tom pokornom stanju. Svi ga ismevaju, a Hokingu je njegov tim dodelio nadimak “psić”, upravo zbog njegove nemoći da se odupre vrhu koji ga kontroliše i dresira po svojoj volji. Uzbunjivač je napomenuo da od lekova koje mu daju, Hoking trpi i veliki bol, ali da ga neretko svi ismevaju i fizički maltretiraju.
Sve detalje kontroverznog intervjua sa BBC novinarem možete poslušati u priloženom snimku.

Uzbunjivač je isto tako sam potvrdio da se to Hokingu čini jer je kao mladi naučnik na Oksfordu uspeo da demantuje sam sebe, i shvatio je da je sve što je rekao o stvaranju univerzuma zapravo laž! I da jedan od najpametnijih ljudi ne bi priznao da nije onako kako NASA želi da mislite, i kako ne bi svetu priznao da Boga ipak ima, drže ga umrtvljenog, a pod njegovim imenom nastavljaju da plasiraju laži poput heliocentrizma – teorije koja se urušava sama od sebe i nikada nije naučno dokazana, kao i ateizam. Istina je, zapravo, da se ne zna tačno šta Hoking želi da nam kaže jer ga, kako se čini, mračni depopulisti koji caruju drže u paralizovanom stanju godinama. Zapravo, Hoking je žrtva velike prevare i velikih ubica ljudskoga roda.

webtribune.rs