Cijena prava sitnica: Zašto niko ne želi kupiti automobil Predsjedništva BiH


Sekretarijat Predsjedništva BiH prije skoro mjesec raspisao je Javni oglas za prodaju motornog vozila putem postupka licitacije sistemom zatvorenih ponuda.
Iako je prošlo dovoljno veremena, na adresu ove institucije nije stigla nijedna ponuda. Audi A6 još uvijek nije prodat, a kako je potvrđeno za N1 iz Predsjedništva, uskoro će biti raspisan novi Javni oglas.
– Automobil nije prodat na posljednjoj licitaciji. Vjerovatno će biti raspisana nova ukoliko se u međuvremenu ne javi potencijalni kupac – rečeno je za N1.
Kako je navedeno u papirima, riječ je o Audiju A6 crne boje proizvedenom 2003. godine. Motor je 3.0 V6, snage 126 kW. Vozilo je prešlo 670.667 kilometara i registrovano je do 11. decembra tekuće godine.
Početna cijena 5.500 KM.

(Faktor.ba)