Brutalni napad u vozu: Nekoliko Nijemaca do besvijesti tuklo izbjeglice


Na regionalnoj željezničkoj liniji između njemačkih gradova Saarbrücken i Neunkirchen više je muškaraca pretuklo dvojicu afganistanskih migranta u dobi od 18, odnosno 22 godine, piše Bild.

Napad se dogodio u nedjelju rano ujutro kad se grupa mlađih muškaraca prvo unosila u lice Afganistancima, a zatim ih počela udarati šakama. Pritom su 18-godišnjaka tukli toliko snažno da je ostao bez svijesti, dok se njegov nešto stariji suputnik izvukao “samo” s lakšim ozljedama.

 

Srećom, dvije su žene priskočile u pomoć napadnutim migrantima i brinule se za njih dok nije došla hitna pomoć koju je pozvao upravitelj stanice u Neunkirchenu.

Policija osim počinitelja i traži dvije hrabre žene koje su pružile prvu pomoć Afganistancima kako bi ih ispitali u svojstvu svjedoka. Sami napadači teško će se izvući budući da je cijeli napad snimljen kamerom u vozu.

avaz.ba