Problem za Predsjedništvo BiH: Nikome ne mogu prodati auto


Predsjedništvo Bosne i Hercegovine već mjesecima pokušava prodati jedno vozilo putem Javnog poziva. Bezuspješno, jer niko ga ne želi kupiti uprkos povoljnoj cijeni.

O ovom ”problemu” Predsjedništva N1 je pisao i ranije,  a ovih dana Javni poziv ponovo je objavljen. Svi se nadaju da će se konačno naći neko će kupiti Audi A6 Quattro proizveden 2003. godine. Automobil je svojevremeno koristio član Predsjedništva Borislav Paravac.

Na brojačima je zabilježena kilometraža od 370.667 kilometara. Kako su iz Predsjedništva nedavno kazali za N1, posljednjih godina vozilo su koristili službenici Sekretarijata ove institucije.

”Vozilo Audi A6 je nabavljeno 2003. godine za potrebe člana Predsjedništva BiH iz Republike Srpske, Borislava Paravca, a ustupljeno je na korištenje Sekretarijatu Predsjedništva BiH 1. marta 2009. godine”, kazali su iz Predsjedništva za N1.

U nastavku pogledajte karakteristike vozila. Ponude možete slati do sredine narednog mjeseca.

radiosarajevo.ba
radiosarajevo.ba