Najbolji posao na svijetu: Leti prvom klasom, a u opisu posla mu je izležavanje i pijenje šampanjca


Neki su stavrno pogodili sa vrstom zanimanja.

Zamislite dolazak na aerodrom gdje prolazite bez pregledavanja i kontroli, a pritom vas čeka šampanjac i miris unutrašnjosti novog aviona. Avion ubrzo polijeće, a vi imate priliku isprobati apsolutno svaku sjedalicu i to ne samo one u biznis i ekonomskoj klasi, već i one koje koristi posada.

Kad ste analitičar letenja, kao junak ove priče, 19-godišnji Alex Macheras, pristup svemu nabrojanom vam je zagarantiran, piše Dnevnik.hr.

Nakon polijetanja, stariji članovi posade mogu slobodno razgledavati avion, uživati u finim pićima i obilno večerati (ne dobivaju hranu koja se inače služi na letovima). Alex za to vrijeme isprobava sve kabine i sjedišta, slike potom objavljuje na Instagramu i pritom daje razne savjete što se letenja tiče.