Zbog ove nadogradnje ćete vjerojatno zamrziti Facebook Messenger


Nakon što Facebook uvede novu opciju u svoju aplikaciju za dopisivanje, mnogi korisnici će je jednostavno – izbrisati.

Facebook je dobio novu ulogu – naučiti aplikaciju Messenger što korisnik voli, što mu je potrebno i da se sve to plasira putem reklama na aplikaciji.

Korisnici i robne marke moći će koristiti Messenger chat botove za slanje reklama korisnicima koji su koristili njihove usluge, a zatim i svim drugim korisnicima te aplikacije. Koristit će se alatima ciljanog reklamiranja, piše RTL.

Reklame će imati reklamnu poruku, link do proizvoda i sliku koji se potencijalnom kupcu nudi. Na primjer, ukoliko ćete s nekime pričati o poklonima i zadržite se na određenoj ideji, ubuduće ćete primati reklame u kojima će biti ponuđeni upravo takvi proizvodi iz vaše neposredne blizine, točnije, u gradu ili zemlji u kojoj živite.