DJEČAK S MARSA: ‘Život ljudi će se promijeniti kada se otvori Sfinga, mehanizam je iza uha’


Boris Kiprijanović kaže kako je došao s Marsa, a njegove nadnaravne sposobnosti idu tome u prilog.
Boriška, kako je nadimak ruskom mladiću iz Žirinovskog rodio se 11. 1. 1996. a njegova majka, liječnica po struci, vrlo brzo je shvatila da njen sin nije običan. Već 15 dana nakon rođenja mogao je sam držati glavu. S četiri mjeseca je progovorio, a prije druge podine već je mogao slovkati naslove novina, tvrdi mama, prenosi Pravda.
No roditelji tvrde kako nisu oni učili Borišku, nego kako je informacije i znanje dobivao od drugdje. “Ponekad bi sjedio u lotus-položaju i počeo nam detaljno opisivati Mars, planetarne sustave i druge civilizacije, što nas je prilično zbunjivalo” kaže mama.
Nakon druge godine sve više je pričao o svemir. Jednom je rekao i da on dolazi s Marsa. Kaže da je Crveni planet i danas nastanjen iako je izgubio atmosferu u kataklizmi. Sada Marsovci žive u podzemnim gradovima, kaže Boriška.
Nadalje, priča kako je i sam posjećivao Zemlju dok je bio Marsovac. Kaže, kako je to bilo za vrijeme Lemurianske civilizacije. O padu svojevrsne pacifičke Atlantide priča kao da je bila jučer. Kaže kako su Lemurianci nestali jer su se prestali duhovno razvijati i uništili su jedinstvo svog naroda.
Krenuo je opisivati drevne ljude visine devet metara, a kada ga je majka pitala kako može znati da su tako izgledala bića koja su navodno živjela prije 70.000 godina , jednostavno je odgovorio “Vidio sam ih”.
Rekao je kako ljudi neće naći nikakvo drevno znanje ispod velike Keopsove piramide. Kaže, kako se sve skriva u drugoj, za sada neotkrivenoj piramidi. “Život ljudi će se promijeniti kada se otvori Sfinga. Ima mehanizam za otvaranje negdje iza uha, ne sjećam se točno”

net.hr