WhatsApp uvodi opciju zbog koje više nećete morati skidati svaki video koji vam netko pošalje


WhatsApp uvodi direktno streamanje videa na svojim aplikacijama, piše Mashable. Korisnici više neće morati downloadati video poslan putem aplikacije kako bi ga mogli pogledati.
Opcija je zasad dostupna samo na Androidu, a za ostale sustave trebala bi biti spremna u narednih par dana.
Agresivno dodaju nove opcije
Korisnici se već neko vrijeme žale zbog načina na koji se na WhatsAppu dijele video materijali. Nova opcija trebala bi im uštedjeti desetke sekundi kod otvaranja videa poslanih putem aplikacije. Do sada se svaki video poslan s WhatsAppa prvo morao downloadati prije nego se uopće moglo provjeriti o čemu se radi. Korisnici su se žalili jer su skidali puno beskorisnog materijala.
”Sada ne moram čekati ni minute da vidim da je video dosadan ili glup, što je u svakom slučaju super” rekao je korsnik aplikacije Mashableu. WhatsApp, koji je inače poznat po tome da sporo uvodi novine, u posljednje vrijeme agreivno dodaje nove opcije. Ranije ovog mjeseca uveli su video pozive, a testiraju u opciju nalik Snapchat pričama.

telegram.hr