Potresno pismo kćerke ocu koji je otišao raditi u Njemačku!!!

Svi koji su ostavili svoj kućni prag i otišli za bolji životom, znaju koliko to može biti teško i stresno. Zadnjih godina trend odlaska mladih je sve veći. Neki kažu: “Nek idu djeca, trbuhom za kruhom!”; dok drugi kritikuje takve poteze iako su svjesni da stanje u zemljama Balkana je iz dana u dan gore…(nažalost)!

Našoj Redakciji se javio naš čitalac iz Njemačke ( Sajo Cosic- tačan identitet poznat redakciji EUskola.com), te nam poslao potresnu sliku pisma svoje kćerke koje je našao nakon što je otvorio kofer (kad je stigao u Njemačku). Pismo prenosimo u cjelosti:

“BABO VOLIM TE PUNO SRETAN TI ODLAZAK PUNO MI JE ŽAO ŠTO IDEŠ VOLIM TE PUNO TVOJA LEJL i ĐEJLA AJ LOVJU”