Posao arhitekta/inžinjera građevine-Bietigheim-Bissingen Njemačka,Ludwigsburg


Opis: Traži se što je prije moguće arhitekt ili inžinjer građevine. Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad! Potrene vozačke dozvole:Vozačka dozvola B kategorije i za minibus (alt: FS 3).Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1160025137-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili prilagođeno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Ingenieurbüro Claus Michael Claus
Pfarrstr. 8, D-74321 Bietigheim-Bissingen, Deutschland
Telefonski broj : +49 7142 913650
Adresa elektroničke pošte: [email protected]

Osoba za kontakt: Martina Claus

 

Obavezno navesti referentni broj oglasa pri slanju molbe!

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link oglasa
identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1160025137-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com