Posao instalatera cijevi-Schwandorf, Bayern Njemačka,Schwandorf


Opis: Traži se što je prije moguće instalater cijevi. Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad! Potrene vozačke dozvole:Vozačka dozvola B kategorije i za minibus (alt: FS 3).Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1160017749-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili prilagođeno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Hammerer Kanalservice GmbH
Otto-Hahn-Str. 20, D-92421 Schwandorf, Bayern, Deutschland
Telefonski broj : +49 9431 60662
Adresa elektroničke pošte:[email protected]

Osoba za kontakt: Meike Hammerer

 

 

Obavezno navesti referentni broj oglasa pri slanju molbe!

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link oglasa
identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1160017749-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com