Posao konobara-Hannover, Niedersachsen,Njemačka


Opis:Traži se što je prije moguće konobar. Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1159670901-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili skraćeno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac

Restaurant Boca Chica
Frau Milena Castillo
Oeltzenstr 12 30169 Hannover
Niedersachsen Deutschland
Broj telefona: +49 (1 52) 24 21 83 76
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Frau Milena Castillo

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link oglasa

identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1159670901-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com