Posao montera suhe gradnje-Weißenfels, Saale, Sachsen-Anhalt,Njemačka


Opis:Traži se što je prije moguće zidar.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1160033126-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili skraćeno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac

BVU GmbH
Herr Jens Richter
Nikolaistr. 38
06667 Weißenfels, Saale
Sachsen-Anhalt Deutschland
Broj telefona: +49 (34 43) 39 35 21
Fax: +49 (34 43) 39 35 66
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Jens Richter

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link oglasa

identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1160033126-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com