Posao medicinske sestre/njegovatelja-Dortmund, Mitte,Nordrhein-Westfalen,Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće medicinska sestra/njegovatelj.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno B1.Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad. Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1160770956-S

 Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili skraćeno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Seniorenhaus Gartenstadt OHG
Herr Makschin
Einrichtungsleiter
Kohlgartenstr. 5-11
44141 Dortmund
Mitte Nordrhein-Westfalen
Broj telefona:+49 (2 31) 61 06 14 01
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Makschin

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link oglasa

identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1160770956-S