Posao pekara-Aachen,Nordrhein-Westfalen,Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće pekara na puno radno vrijeme.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog minimalno A2. Radno iskustvo je prednost, školska sprema je obavezna. Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1160792506-S

 Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum: Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Dietmar Schauer Bäckerei-Konditorei
Herr Schauer
Steinstr. 6
52080 Aachen
Nordrhein-Westfalen Deutschland
Broj telefona: +49 (2 41) 55 17 93
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Schauer

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Link glasa
identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1160792506-S