WhatsApp opet mijenja pravila oko izbrisanih poruka: Pogledajte koliko vremena sada imamo


Opcija uvedena lanjskog listopada mnoge je oduševila, a sada za brisanje nezgodnog sadržaja imamo još više prostora

WhatsApp je potiho promijenio značajku brisanja poruka, uvedenu lanjskog listopada. U izvornij verziji naime, poruke se u popularnoj aplikaciji moglo izbrisati samo sedam minuta nakon slanja, no WABetaInfo izvještava kako je to vrijeme sada prošireno na sat, osam minuta i 16 sekundi.

Nije jasno zašto se vremenski okvir proširio baš na ovu specifičnu brojku, no poruke koje ste nehotice poslali sada možete izbrisati u puno većem intervalu od prethodnih sedam minuta.

WhatsApp ne nudi opciju tajnih razgovora poput drugih aplikacija za čavrljanje u kojima je moguće kreirati privremene razgovore koji se ne pohranjuju na uređajima, a nova opcija najsličnija je toj značajki.

tportal.hr