Iskoristi priliku: Bor d.o.o. iz Bihaća traži radnike


Preduzece BOR d.o.o. iz Bihaca bavi se proizvodnjom građevinske stolarije i ostalih proizvoda iz drvne industrije.
U našem preduzeću trenutno je otvoren oglas za sljedeće pozicije:

PRIPREMA ELEMENATA I LAKIRER U DRVNOJ INDUSTRIJI 2 osobe

Preduzeće BOR d.o.o. iz Bihaća bavi se proizvodnjom građevinske stolarije i ostalih proizvoda iz drvne industrije. Za upošljavanje radnika na radno mjesto LAKIRERA u drvnoj industriji mogu se javiti osobe sljedećeg profila :

osobe koje posjeduju radno iskustvo u navedenoj struci
osobe bez iskustva i radnog staža za koje bi bio obezbjeđen probni rad i obuka za lakirera

ISTOLAR DRVOPRERAĐIVAČ 2 osobe

osobe koje posjeduju iskustvo rada na osnovnim stolarskim mašinama (uzdužno i poprečno rezanje drveta, hoblanje i sl.)

Sve osobe koje se žele javiti na oglas mogu se javiti sa molbom za posao i priloženom biografijom i kopijom svjedočanstva u sjedište firme BOR d.o.o. ul. Banjalučka bb, Zaobilaznica (uz trgovački centar Robot) svakog radnog dana od 08:00 do 12:00h i od 13:00 do 17:00h.

abc.ba