Posao pekača pizze-Dresden, Neustadt, Sachsen, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće pekač pizze.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost,školska sprema je obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1161563133-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme ili skraćeno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Happy-Pizza DD-Neustadt
Herr Alexander Schramm
Bischofsweg 3
01097 Dresden
Neustadt Sachsen Deutschland
Broj telefona:+49 (3 51) 81 13 88 11
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Alexander Schramm

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1161563133-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com