Posao pomoćnog kuhara-Bamberg, Gaustadt, Bayern, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće pomoćni kuhar.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je prednost,školska sprema je obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1161518969-S

Vrsta ugovora: Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

DJK Hüttla Gaustadt Sandro Lambiase
Herr Sandro Lambiase
Grüntalstr. 5
96049 Bamberg
Gaustadt Bayern Deutschland
Broj telefona: +49 (9 51) 6 10 00
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Sandro Lambiase

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1161518969-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com