Posao frizera-Nürnberg, Mittelfranken, Fischbach, Bayern,Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće frizer.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162213724-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Friseur Key Line
Herr Peter Janka
Fischbacher Hauptstr. 102
90475 Nürnberg, Mittelfranken
Fischbach Bayern Deutschland
Broj telefona:+49 (9 11) 83 18 93
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Peter Janka

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162213724-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com