Posao zidara- Nierstein, Rheinland-Pfalz,Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće zidar.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Poželjna vozačka dozvola B ili C1 kategorije.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162316721-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Laubenheimer Bau GmbH
Herr Politano
Jahnstr. 74
55283 Nierstein
Rheinland-Pfalz Deutschland
Broj telefona: +49 (61 33) 5 02 03
Broj mobitela: +49 (1 70) 9 64 97 89
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Politano

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162316721-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com