Posao frizera- Essen, Ruhr, Nordrhein-Westfalen, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće frizer .Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162360184-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Linear Hair Ulf Dröge
Herr Ulf Dröge
Brassertstr. 32 45130 Essen, Ruhr
Nordrhein-Westfalen Deutschland
Broj telefona: +49 (2 01) 20 73 92
Fax: +49 (2 01) 2 48 62 63
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr Ulf Dröge

 

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162360184-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsagentur.deEures/EUskola.com