Posao kuhara- Ostseebad Ahrenshoop, Mecklenburg-Vorpommern, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće kuhar.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162744812-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Charlottenhof GmbH
Frau Heike Gebhard
Grenzweg 3
18347 Ostseebad Ahrenshoop
Mecklenburg-Vorpommern Deutschland
Broj mobitela: +49 (1 72) 7 70 22 00
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Frau Heike Gebhard

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162744812-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com