Posao slastičara/pekara-Hannover, Niedersachsen, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće slastičar za pečenje keksa.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162920913-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Johan von Ilten GmbH
Herr von Ilten
Am Soltekampe 64
30455 Hannover
Niedersachsen Deutschland
Broj telefona: +49 (5 11) 8 07 62 09
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr von Ilten

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162920913-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com