Posao frizera- Porta Westfalica, Nordrhein-Westfalen, Njemačka


Opis: Traži se što je prije moguće frizer.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2. Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162054205-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme/skraćeno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Andreas Schulte Frisörsalon
Herr/Frau Andreas Schulte
Portastr. 40
32457 Porta Westfalica
Nordrhein-Westfalen Deutschland
Broj telefona: +49 (5 71) 7 70 11
E-Mail:[email protected]

Osoba za kontakt:Herr/Frau Andreas Schulte

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162054205-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com