Posao pekača pice-Häusern, Schwarzwald Njemačka, Waldshut


Opis: Traži se što je prije moguće pekač pice.Obavezno je da imate govorne vještine njemačkog jezika minimalno A2(ili talijanski). Radno iskustvo je obavezno,školska sprema je također obavezna.Potrebno je da imate samostalnost, fleksibilnost i sposobnost za timski rad.Moguće pružiti smještaj.Treba da pošaljete svoj CV zajedno sa slikom i popratno pismo. Molimo da navedete referentni broj oglasa pri slanju:10000-1162964833-S

Vrsta ugovora:Puno radno vrijeme
Početni datum:Hitno!
Oglas je i za ljude:
*sa EU pasošom
*bez EU pasoša ( Na sljedećem linku pogledajte dodatnu papirologiju za predavanje vize u ambasadi: Klikni OVDJE )

Poslodavac:

Hotel Restaurant Schöpperle Ruth Wild
Klemme 3, D-79837 Häusern, Schwarzwald, Deutschland
Telefonski broj : +49 7672 2161
Adresa elektroničke pošte: [email protected]
Osoba za kontakt: Ruth Wild

Kako se prijaviti: Poslati molbu + životopis na gore navedenu adresu poslodavca ili na kontakt telefon (sve mora biti napisano na Njemačkom jeziku), za više detalja na Njemačkom jeziku kliknite na sljedeći link: Linkoglasa

Identifikacijska oznaka slobodnog radnog mjesta:10000-1162964833-S

Izvor/: jobboerse.arbeitsgentur.deEures/EUskola.com