Bogata Njemica traži balkanca za ozbiljnu vezu i brak, a evo šta mora ispuniti …


Ova bogata Njemica kaže da je jako usamljena i da ne podnosi biti sama. Rođena je u Zagrebu, njen otac dobija posao u Njemačkoj, pa su sve porodično preselili.

Kako kaže u početku joj je teško palo, nova sredina, ljudi kultura, ali kako je vrijeme prolazilo ona se navikla na Njemački stil života. Sve je bilo prelijepo, ali onda se desila nesreća u kojoj je izgubila roditelje. Bila je u velikom šoku, nasljedila je veliko bogatstvo koje je stekao njen otac. Tad je razmišljala da proda sve i da se vrati u domovinu svojih roditelja.

Zatim je rekla da joj je životna želja da se ostvari kao majka i žena, imala je priliku nekoliko puta da se uda, ali ne želi Švabu, kaže da su oni takvi da samo žele novac iskoristiti. Ona bi radije nekog muškarca sa Balkana koji bi radio s njom i uživao u bogatstvu i ljubavi. Želi da uživa u ljubavi i da ima dvoje djece. Rekla je Nataša Tomić koja je očajna …

nove-vijesti.info