Četiri osobe poginule kada je Škoda Octavia sletjela s ceste


Suvozač 28-godišnjak, koji je jedini koristio sigurnosni pojas, lakše ozlijeđen

Noćas, oko 0.30 sati na hrvatskoj autocesti A3, nedaleko od odmorišta Bošnjaci, u smjeru Zagreba, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su smrtno stradale četiri osobe, dok je jedna osoba ozlijeđena, javlja PU vukovarska-srijemska.

Naime, u vozilu marke „Škoda Octavia“ slovenskih registracijskih oznaka nalazilo se 5 osoba, svi državljani Republike Srbije. U jednom trenutku vozač vozila je izgubio nadzor nad vozilom i sletio s ceste te udario u zaštinu ogradu uz autocestu.

Od siline udara i zadobivenih ozljeda smrtno su stradale četiri osobe (42-godišnji vozač, te putnici u vozilu, 14-godišnjak, 43-godišnjakinja i 47-godišnjak), dok je suvozač 28-godišnjak, koji je jedini koristio sigurnosni pojas, lakše ozlijeđen.

Zbog saobraćajne nesreće na autocesti A3 Bregana-Lipovac između čvora Sredanci i čvora Slavonski brod Istok vozi se usporeno.

fokus.ba