Crnomarković: Sa Osimom sam oko Arežine sve riješio za pet minuta


Menadžer veznog fudbalera govorio za SportSport.ba

Vezni fudbaler Filip Arežina konačno je riješio status u FK Željezničar.

U bh. javnosti se pojavila informacija kako je Arežina zbog greške u administraciji Željezničara još uvijek fudbaler ovog kluba te da bi se trebao pojaviti na prozivci koja je zakazana za ponedjeljak.

Tragom tih informacija kontaktitrali smo Arežininog menadžera Peru Crnomarkovića koji je sasvim jasno govorio o statusu svog igrača.

“Mogu vam potvrditi da je sve rješeno. Razgovarao sam sa Amarom Osimom i za pet minuta smo riješili sve nesporazume. Filip je zvanično završio svoje u Željezničaru i sigurno se neće pojaviti na prozivci”, rekao je Crnomarković za SportSport.ba.

On je također otkrio da će se Arežinin novi klub znati u narednim danima.

Inače, Filip je na Grbavicu stigao prošlog ljeta iz Mladosti na dvogodišnju posudbu.

sportsport.ba