‘Cvijet za Miu’: Kupovinom cvijeća za 8. mart pomažete malenoj djevojčici iz Cazina


Mia Mujadžić je oboljela djevojčica iz Cazina, a njene dijagnoze su: teško oštećenje mozga, epilepsija, mikrocefalija. Mia neće ozdraviti od jedne, dvije, nekoliko operacija. Njeno stanje je za cijeli život, a što kvalitetnija medicinska i svaka druga skrb joj se bude pružala tijekom cijelog života, to će on biti manje težak.

Obzirom na visoke troškove koje takvo stanje iziskuje, a koje roditelji, nažalost, nisu u mogućnosti sami podmiriti, osnovana je Grupa za podršku putem koje roditelji informišu javnost o Miinom stanju, a javnost preko nje nastoji, kako i koliko ko može, pomoći djevojčici koja je u stanju u kojem jeste zbog liječničke pogreške.

Već tradicionalno, i ovoga 7. i 8. marta na raskrsnici prema TC “Bingo” održat će se akcija “Cvijet za Miu”. U prodaji će biti karanfili po cijeni od 1,50 KM, ruže 3 KM, ciklame 6 KM,  a biće tu i drugih prigodnih osmomartovskih poklona po cijeni od 5 KM.

“Dođite, posjetite štand i kupovinom učinite dobro djelo, podržite našu borbu za život”, poručuje porodica Mujadžić.

cazin.net