ĐOKOVIĆA SAVLADALE EMOCIJE NAKON OSVOJENOG TROFEJA! Novak pustio suzu, ovakvog ga nikad nismo vidjeliTeniska reprezenatcija Srbije osvojila je danas premijerno izdanje ATP Kupa u Sidneju, pošto je u finalu poslije preokreta pobijedila Španiju ukupnim rezultatom 2:1.

Odlučujući poen Srbiji donijeli su Novak Đoković i Viktor Troicki u dublu, koji su sa 6:3, 6:4 pobijedili špansku kombinaciju Felisijano Lopez – Pablo Karenjo Busta. Španija u finalu povela poslije pobjede Roberta Bautiste Aguta protiv Dušana Lajovića sa 7:5, 6:1, a izjednačenje Srbiji donio je Novak Đokoković, koji je u drugom meču savladao Rafaela Nadala 6:2, 7:6.

Koliko ova pobjeda znači Đokoviću najbolje govore Novakove suze po okončanju meča dok se nekada najbolji teniser planete nalazi u zagrljaju Nenada Zimonjića.

cazin.net