FASCINATNO: Događa li vam se da stalno vidite 11:11 na satu? Evo što to znači za vas…


11:11 je, zaželi želju! Siguran sam da se sjećate te izreke, a možda i još uvijek to govorite danas

To je jedini put u danu da su svi brojevi na satu isti. Otkuda ta izreka dolazi? Želite li se se uopće zamarati i zaželjeti želju? Što čini ovu simboliku toliko važnom i koje je značenje 11:11?

Fenomen

Čini se da su svi danas pričaju o 11:11 posvuda. U stvari, u popularnom filmu “I Origins”, taj koncept dolazi opet.

Priča ide nekako ovako… Poznati znanstvenik zamjećivati 11:11 na mnogim mjestima i slijedi brojeve sve dok on na kraju ne upoznaa visoko duhovnu djevojku i u tom trenutku se njihove osobnosti sudaraju. To je fascinantan film o reinkarnaciji i doista potiče čovjeka na razmišljanje. No, idemo natrag na 11:11!

Zašto toliko mnogo ljudi vidi 11:11 svuda okolo. Da li je to biološka navika gdje naše tijelo dobiva naviku gledanja na sat u točno određeno vrijeme? Ako je tako, što kad smo slučajno pogledali na sat koji ne idu točno kao ostali satovi?

Za mene osobno, kad sam se počeo buditi, počeo sam primjećivati taj broj svo vrijeme. Nakon nekog vremena počeo sam primjećivati ​​da je to neka vrsta duhovne konotacije koja se povezuje s brojevima 11:11.

Ja ponekad prolazim kroz faze u mom životu gdje mjesec dana vidim taj broj na satu dva puta dnevno (ako sat pokazuje samo 12 sati), a ponekad postoje razdoblja u kojima jedva da ga primjećujem. Što sve to znači?

Jesam li više prosvijetljen u vrijeme kad ga vidim? Da li moja duša, ili svemir pokušava izraziti nešto važno?

Teorije Iza 11:11

Postoje mnoge različite teorije u javnosti koje izražavaju točno što fenomen primjećivanja brojeve 11:11 znači.

Najčešći teorija je da kad vidite te brojeve, trebate jednostavno poželjeti želju, a vjeruje se da će se ostvariti.

Neki ljudi tvrde da, kada se taj broj vidi, to znači da postoji neka vrsta otvorenog prozora otvaranja u vašem životu i da bi trebali tražiti vodstvom svojih ‘anđela’ kako bi saznali što je to.

Druge teorije navode da postoji nešto što se značajno događa u trenutku u kojem ste i da bi vi trebali obratiti pozornost na ono što se događa u vašem okruženju.

Jedna od mojih omiljenih ideja koje sam pročitao o tome kada vidite 11:11, trebali bi jednostavno stati, i prepoznati važnost trenutka.

Po mom mišljenju, da kad vidite “11:11″ bilo na satu, registarskim pločicama, bankovnom izvodu ili gdje god vam se dogodi, to je kao mali prijateljski znak iz duše, izvora, višeg ja, ili cijelog svemira, kako god se odlučite ga zvati, Bog, ako hoćete, da je sve u usklađivanju i vi ste točno tamo gdje trebate biti, upravo ovdje, upravo sada.

Prema numerologiji broj 11 ima osobine strpljivosti, iskrenosti, duhovnosti, osjetljivost, intuiciju i ideala.

Pročitao sam na web stranicu da se viđenje 11:11 može promatrati kao problem u matrici, to je vrlo stvaran način kroz koji duhovni svijet komunicira s nama.

Ja ne znam da li ćemo ikada saznati točno što to znači, no mislim da možete odlučiti za sebe što to znači za vas.

Znam da sam uvijek dobijem osmijeh na svom licu kad ga vidim, definitivno se osjećam dobro i volim podijeliti s drugima: “Hej, pogledajte! To je 11:11!”

(NSP)