Florida Tijelo žene nestale prije šest godina pronađeno u zamrzivaču


Njeno tijelo još u martu pronašla je Lilian Argueta koja je otvorila hladnjak u kojem se tijelo nalazilo

Tijelo Heather Lacey, 35-godišnje žene s Floride koja je nestala prije šest godina, nađeno je u zamrzivaču u jednom skladištu u Margateu, dijelu Miamija, javlja NBC.

Njeno tijelo još u martu pronašla je Lilian Argueta koja je otvorila hladnjak u kojem se tijelo nalazilo.

“Pomislila sam da je vještica. Ili lutka. Mislila sam da to ne može biti čovjek”, rekla je Argueta za Sun-Sentinel.

“Počela sam vrištati. Nikada nisam vidjela nešto tako”, dodala je.

Argueta vodi jedno odlagalište metala. Hladnjak je na njeno odlagalište stigao nakon smrti Johnatana Escarzage, čovjeka u čijem se apartmanu do februara nalazio. Na njenom odlagalištu je završio nakon što je njegov stan ispražnjen.

Još se ne zna kakvu je ulogu preminuli Escarzaga odigrao u nestanku Heather Lacey, inače majke dvoje djece. Ona je nestala u jesen 2013. godine. Njen otac Randell Lacey prijavio je nestanak u decembru 2013. godine. Policajcima je rekao da je živjela na ulici i da je imala bipolarni poremećaj.

fokus.ba