IZGLEDA SAVRŠENO… MOŽDA I PREVIŠE: Atraktivna pjevačica blista na novim slikama


Pjevačica i pobjednica jedne sezone rijalitija Farma Katarina Živković, posljednjih mjeseci puni naslovne strane zbog svoje fizičke transformacije. Katarina se nije “ponovila” u ordinaciji nekog plastičnog hirurga, već je “nabacila trbušnjake” u teretani.

Slike svoje savršene figure često objavljuje na društvenim mrežama, a tako je bilo i ovog puta. Ne, na slici nije obučena golišavo, kako bi pokazala “definiciju”, već elegantno – u teget kombinezon koji ističe njene duge noge.

-Glavu dole samo kako bi se divila svojim cipelama, napisala je Kaća u opisu fotografija na Instagamu, na kojima pozira u elegantnom kompletu (gledajući “u nebesa”), ali nisu ni odjeća ni cipele ono na šta su pratioci obratil pažnju – gledali su njene duge, preduge noge. Neki kažu Fotošop, neki “ugao iz kojeg je slikano”…

avaz.ba