Ligue 1 / Katarski šeici imaju novi plan: Trio MCN na Parku prinčeva


Paris Saint-Germain doveo je prošle sedmice u transferu vrijednom nevjerovatnih 222 miliona eura Brazilca Neymara. Međutim tu katarski šeici ne planiraju stati.
Iako su za samo jedan transfer potrošili 222 miliona eura tu ne planiraju stati. Parižani žele Kyliana Mbappea, a za njega će morati izdvojiti još 180 miliona eura. Plan je da se napravio trio MCN, odnosno Mbappe – Cavani – Neymar.
Milijarder Nasser Al Khelaifi troši sulude cifre, ali će morati povesti računa o UEFA-inom financijskom fair playu. Ukoliko želi sprovesti svoj plan u djelo Al Khelaifi će morati prodati neke fudbalere.
Tako bi Park prinčeva mogli napustiti Jese, Aurier, Krychowiak, Di Maria i Draxler. Naravno PSG nije jedini zainteresovan za Mbappea, a fudbalera Monaca žele i španski rivali Real Madrid i Barcelona.

radiosarajevo.ba