Mladić počinio samoubistvo nakon što je bježao policiji


U opsežnoj potjeri kroz Beč on je na policiju ispalio i dva hica iz vatrenog oružja

Jedan Srbijanac počinio je samoubistvo u Beču, i to dok ga je policija hapsila jer je pobjegao zbog vožnje u alkoholiziranom stanju, javljaju austrijski mediji.

Policija je 25-godišnjaka zaustavila jučer u 16. bečkom okrugu, a on je tokom redovne kontrole priznao da je pijan. Nakon toga mladić je dao gas i počeo bježati. U opsežnoj potjeri kroz Beč on je na policiju ispalio i dva hica iz vatrenog oružja.

Policija ga je tražila na adresi na kojoj je bio prijavljen na osnovu registarskih tablica no nije bio na toj lokaciji. U toku dana je došlo do saznanja na kojem mjestu se nalazi. Prilikom hapšenja počinio je samoubistvo prislonivši pištolj na glavu.

fokus.ba