Musemić: Rezultat iz prve utakmice protiv BATE-a nije realan, učinit ćemo sve da ga popravimo


Fudbalski klub Sarajevo sutra će igrati uzvratni susret trećeg pretkola Evropske lige protiv BATE-a. Bjeloruska ekipa je u Zenici slavila rezultatom 2:1 i veliki je favorit da prođe u play-off, a šef stručnog štaba Sarajeva Husref Musemić smatra kako njegova ekipa može napraviti iznenađenje.

“Imamo negativan rezultat iz prve utakmice gdje ćemo sutra učiniti sve da ga popravimo i dovedemo utakmicu u neizvjesnost. Mislim da rezultat iz prve utakmice nije realan, ali to je nogomet. BATE Borisov je iskoristio svoje šanse, mi nismo i nadamo se da ćemo sutra imati više sreće i umijeća u onim šansama koje ćemo stvoriti. Nisu svi ozdravili, Ahmetović je došao sa nama, on će sutra sigurno igrati, ali vidjet ćemo koliko”, rekao je Musemić.

Utakmica BATE Borisov – Sarajevo igra se sutra sa početkom u 19 sati.

klix.ba